King Size

King Size
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Pražský divadelní festival německého jazyka 2015

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kutloch aneb I muži mají své dny

Studio DVA divadlo, Praha 1

21.01.201822.05.2018

Krysáci a ztracený Ludvík

Divadlo Image, Praha 1

21.01.2018

Cena: v prodeji od 15.10.2015 od 9 hodin

Pražský divadelní festival německého jazyka 2015 - V divadelním večeru King Size vytvořil švýcarský režisér hru, která je koncentrátem marthalerovského jevištního umu.

S českými titulky

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Théâtre de Vidy, Lausanne
Christoph Marthaler: KING SIZE

Úterý 24.11. 20:00 – 21:20
Středa 25.11. 20:00 – 21:20

Režie Christoph Marthaler


V divadelním večeru King Size vytvořil švýcarský režisér hru, která je koncentrátem marthalerovského jevištního umu: v jednom hotelovém pokoji se jeden pár pokouší dojít nočního a vlastního klidu, ovšem jejich sny a také královská postel king size jsou poněkud moc velké. Kromě toho je tu také jedna mysteriózní starší dáma, která pojídá špagety z kabelky, jakož i jeden tajuplný pianista. Onen pár (strhující zpěváci Tora Augestad a Michael von der Heide) si život v jednom z nejveselejších a zároveň nejmelancholičtějších večerů soudobého německojazyčného divadla usnadňuje zpěvem, od wagnerovských árii až k šlágrům hitparád.      

„Ačkoli je „King Size" komický a jeho obrazy a ujeté nápady nutí k smíchu, je hra zároveň dojemná, ve zcela staromódním smyslu krásná. Taková je moc hudby." (Thomas Rothschild, nachtkritik)

Produkce: Théâtre de Vidy, Lausanne / Theater Basel
S podporou Pro Helvetia – Schweizer Kulturstiftung

S českými titulky

 

Foto: © Simon Hallström

Fotky a videa

Facebook