der die mann

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kutloch aneb I muži mají své dny

Studio DVA divadlo, Praha 1

28.03.201822.05.2018

Krysáci a ztracený Ludvík

Divadlo Image, Praha 1

Cena: Zrušeno představení 5.11.2015

Pražský divadelní festival německého jazyka 2015 - Už za svého hereckého angažmá ve Volksbühne vytvářel Herbert Fritsch divadelní sólové večery k osobnosti Konrada Bayera, představitele Wiener Gruppe, okruhu experimentálních literátů založeného v 50. letech 20. století.

S českými titulky

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Volksbühne am Rosa-Luxemburg-Platz, Berlin
Konrad Bayer, Herbert Fritsch: der die mann

 

Čtvrtek 5.11. 20:00 – 21:40

Režie Herbert Fritsch

Už za svého hereckého angažmá ve Volksbühne vytvářel Herbert Fritsch divadelní sólové večery k osobnosti Konrada Bayera, představitele Wiener Gruppe, okruhu experimentálních literátů založeného v 50. letech 20. století. Fritsch miluje Bayera, miluje jeho humor a barokní zdobnost jeho jazyka, a zdá se, že Bayerovy texty zase potřebují herce, kteří milují je, herce jako Herbert Fritsch. Fritsch se zaměřuje na prozaické texty Konrada Bayera, přibral a pod divadelní lupou prozkoumal ovšem také autorovu lyriku a dramatické texty a klade mimořádný důraz na jejich hudební stránku. „Text je hudba je rytmus“, říkává Herbert Fritsch, a s tímto vědomím také proniká do textů Konrada Bayera.
Vysoké umění komedie s živou hudbou!

„Velké, komické, brilantní představení!“ (Rüdiger Schaper, Tagesspiegel)

Kostýmy roku (theater heute)

S českými titulky

 

Foto: © Thomas Aurin

Fotky a videa

Facebook