Kuan-Chan-Čching: Pavilon nad řekou

Kuan-Chan-Čching: Pavilon nad řekou

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hvězdné manýry

Divadlo Palace, Praha

19.01.201822.04.2018

Každý rok ve stejnou dobu

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

19.01.201809.02.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hra „Pavilon nad řekou“ je staročínská hra z 13. století. Lyrický příběh o věrné lásce, která překoná všechny nástrahy, je zčásti veršovaný nebo zpívaný.
A něco o našem souboru. Divadélko Verva je souborem integrovaným. Hrají v něm lidé tělesně postižení i lidé s vadami zraku (někteří zcela nevidomí), ale také herci zdraví. Máme mezi sebou velmi šikovné literáty a hudebníky, proto jsme do jisté míry divadlem autorským. Také kostýmy a dekorace si vyrábíme a šijeme sami. Hrajeme nejen v organizacích zdravotně postižených, ale také vystupujeme v klubech důchodců, pro školní děti, či v literárních kavárnách. Rádi změříme své sily se zdravými soubory, a to na přehlídkách amatérských divadel. Náš soubor čítá 10 stálých členů, ale jsou i takoví, kteří si s námi zahrají příležitostně.

Facebook