Čekání na Go(do)Ta

Čekání na Go(do)Ta

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Divadlo v Rytířské

Divadlo v Rytířské, PRAHA 1

17.01.201821.03.2018

Dědicové

Divadlo na Jezerce, Praha 4

17.01.201820.02.2018

Inscenace „Čakanie na GO(do)TA“ v Divadle z Pasáže prezentuje pasivitu všech nás.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Inscenace „Čakanie na GO(do)TA“ v Divadle z Pasáže prezentuje pasivitu všech nás. Čekáme. Ale ve většině případů nic pro svoje sny a tužby nejsme schopní udělat. Doufáme, že za nás rozhodne osud, Bůh anebo… Godot. Inscenace je protkána autobiografickými výpověďmi herců. Jejich nesplněnými tužbami a sny. Každý z nich se navzájem konfrontuje s Godotem jako takovým. Ať už je to Bůh, osud, jiná vyšší síla anebo jen obyčejný smrtelný člověk, kterým se necháme manipulovat a vzdáme se svých snů.

Facebook