Josse De Pauw, Kris Defoort - An Old Man

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hvězdné manýry

Divadlo Palace, Praha

19.01.201822.04.2018

Každý rok ve stejnou dobu

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

19.01.201809.02.2018

Belgický dramatik, herec a režisér Josse De Pauw v inscenaci inspirované jazzovým pianistou a skladatelem Theloniousem Monkem. Česká premiéra.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Inscenace o těle a mysli, a o tom, jak je téměř nemožné, aby dosáhly vzájemného souladu... Možná s výjimkou tance. Vlámský dramatik, herec a režisér vytvořil hru inspirovanou jazzovým pianistou a skladatelem Theloniousem Monkem. Do Divadla Archa se Josse De Pauw vrací po více než deseti letech, kdy vstoupil do místního povědomí hrou üBUNG, divadelně-filmovou konfrontací světa dospělých se světem dětí.

Facebook