Sex, Drogy, Rock n Roll

Sex, Drogy, Rock n Roll

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

407 gramů z Bohumila Hrabala

Divadlo v Dlouhé, Praha 1

20.11.2017

Cena: 120 - 429 Kč

Základní linie hry: „Sex, drugs, rock&roll;“, je jednoduchý příběh neúspěšného mladého herce, který se na základě vlastních názorů na život a svobodného myšlení ocitne v periferii společnosti a uměleckého světa.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Základní linie hry: „Sex, drugs, rock&roll“, je jednoduchý příběh neúspěšného mladého herce, který se na základě vlastních názorů na život a svobodného myšlení ocitne v periferii společnosti a uměleckého světa. Žije si svým vyrovnaným a spokojeným životem až do chvíle kdy zoufale začíná vyhledávat různé castingy, což znamená setkávat se s lidmi, kterými opovrhoval. Příběh hry se začíná ve chvíli, kdy se rozhodne zúčastnit dalšího z konkursů. Navzdory jeho nesporného talentu a šarmu dostane roli někdo jiný, někdo, kdo je v příbuzenském vztahu s režisérem.

Hrají: Bára Munzarová nebo Tereza Richterová, Radim Novák a Martin Trnavský

Scénář a režie: Dodo Gombár

Styl: Tragikomedie

Facebook