Valašské divadelní léto 2015: Rychlé šípy

Valašské divadelní léto 2015: Rychlé šípy

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Ani spolu, ani bez sebe

Divadlo Kalich, Praha 1

18.01.201817.04.2018

Drahoušku, toužím po tobě ...

Divadlo Radka Brzobohatého, Praha 1

18.01.201814.02.2018

Na závěr festivalu je pro vás připravena opravdová divadelní lahůdka. Představení nejúspěšnější divadelní komedie v historii Slováckého divadla z Uherského Hradiště – komedii RYCHLÉ ŠÍPY. Novodobá verze vznikla pod taktovkou režiséra Roberta Bellana.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V rámci festivalu Valašské divadelní léto 2015 a jeho 13.ročníku budete mít jedinečnou příležitost shlédnout nejúspěšnější komedii Slováckého divadla z Uherského Hradiště

RYCHLÉ ŠÍPY.

Na závěr festivalu je pro vás připravena opravdová divadelní lahůdka. Představení nejúspěšnější divadelní komedie v historii Slováckého divadla z Uherského Hradiště – komedii RYCHLÉ ŠÍPY. Původním autorem je Jaroslav Foglar. Novodobá verze vznikla pod taktovkou režiséra Roberta Bellana.

„…Často se říká a píše, že se Rychlé šípy narodily 17. prosince 1938, ale není to tak úplně pravda, nebyla to paterčata! Ten den vstoupil do historie jako první jakýsi blonďáček (jméno Mirek Dušín dostal až o týden později) a druhý byl černovlasý chlapec Jarka Metelka. Třetí hoch – Jindra Hojer – je již o týden mladší. Zbývající dva členové klubu Rychlých šípů, Červenáček a Rychlonožka, se poprvé ukázali až v pátém pokračování seriálu 14. ledna 1939 a jsou tedy nejmladší. Teprve od té chvíle prožívá pětičlenný klub Rychlých šípů svá dobrodružství…“ /Rychlé šípy, ediční poznámka Václava Noska – Windyho, Olympia 1999/.

Rychlé šípy se staly okamžitě po premiéře jednou z nejúspěšnějších komedií Slováckého divadla poslední doby. Není divu, vidět na vlastní oči Mirka Dušína i se svými věrnými přáteli, stejně jako zrádné Bratrstvo kočičí pracky, se stalo lákadlem nejen na domovské scéně Slováckého divadla, ale i mimo ni. Znalci Foglarových komiksů dozajista ocení půvabně zpracované příběhy, kostýmy a vizáž pětice vzorných hochů, ale i dalších postav, které jako by z oka vypadli tištěným kamarádům.

Režisérem tohoto veleúspěšného titulu je Robert Bellan a v představení hrají: David Vacke, Petr Čagánek, David Vaculík, Zdeněk Trčálek, Tomáš Šulaj, Josef Kubáník, Karel Hoffman ml., Martin Vrtáček, Pavel Hromádka, Petr Blaha, Jiří Hejcman a Jitka Josková.

A Vy si můžete toto jedinečné vystoupení vychutnat také, a to v pondělí 24.8.2015 od 20:00 v amfiteátru Dřevěného městečka v Rožnově pod Rodhoštěm!

Facebook