Divadlo Nahoďto: Dámský krejčí

Divadlo Nahoďto: Dámský krejčí

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hvězdné manýry

Divadlo Palace, Praha

19.01.201822.04.2018

Každý rok ve stejnou dobu

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

19.01.201809.02.2018

Divadelní soubor Nahoďto uvádí situační komedii autora G. Feydeau Amatérský divadelní soubor "Nahoďto". V minulosti se soubor soustředil s výběrem her na autorskou tvorbu, nyní se však rozhodl nazkoušet a uvést hru "Dámský krejčí", která pochází z pera francouzského dramatika, kterým je Georges Feydeau a kterou může odehrát v plném obsazení.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Divadelní soubor Nahoďto uvádí situační komedii autora G. Feydeau Amatérský divadelní soubor "Nahoďto", který už tři sezóny režijně řídí herečka Alena Bazalová uvádí svá představení při různých příležitostech již pět let. V současnosti se soubor ustálil na osmi členech. V minulosti se soubor soustředil s výběrem her na autorskou tvorbu, nyní se však rozhodl nazkoušet a uvést hru "Dámský krejčí", která pochází z pera francouzského dramatika, kterým je Georges Feydeau a kterou může odehrát v plném obsazení.


Hra "Dámský krejčí"
Georges Feydeau napsal 39 her. Některé z nich se dodnes uvádějí. Námětem jeho frašek jsou různá milostná dobrodružství, která se rozrůstají ve veřejné záležitosti i přes snahu je utajit. Vzniká jedna absurdní situace za druhou, bláznivé životní zápletky až na samé hranici trapnosti. V tomto ohledu se neliší ani hra "Dámský krejčí". Záletný doktor Moulinot se v této hře dostává do těžkých životních situací, které mu připraví nejen jeho manželka, tchýně a objekty jeho záletů, ale rovněž neodbytný Bassinet či podváděný Aubin. Z toho všeho se pak v této situační komedii, která není dobově přednastavena, vyvine kolotoč lží a odhalení, které diváka zajisté pobaví.

Facebook