Cizinci ve vlaku

Cizinci ve vlaku
Craig Warner podle románu Patricie Highsmithové - Psychologický thriller
Délka představení: 2hod.30min včetně přestávky
Anglické titulky

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Román Cizinci ve vlaku Patricie Highsmithové vyšel v roce 1950 a krátce na to natočil podle této předlohy stejnojmenný film Alfred Hitchcock. Napínavý příběh byl později zfilmován ještě dvakrát. Jevištní adaptace Craiga Warnera, která vznikla v roce 1995, se úspěšně uvádí po celém světě.
Mladý architekt Guy Haines má před sebou skvělou kariéru, navíc s milovanou ženou po boku. Jediným mráčkem na jasném nebi je fakt, že bývalá manželka dělá potíže s rozvodem. Řešitelné, jen trochu obtížné a zdlouhavé. A najednou se ve vlaku objeví výstřední člověk a nabízí okamžité řešení - plán na dokonalou vraždu. Vtip, který se pomalu mění v noční můru...
Temné detektivky Patricie Highsmithové (1921 - 1995) se výrazně vymykají tomuto žánru. Žádní detektivové - hrdinové, kteří v zájmu spravedlnosti neúplatně pronásledují zločince. Jen lidé, zaplétající se do zoufalých situací, z nichž nevede jiná cesta než vražda.

Režie: Martin Glaser, j.h.

Hrají:
Matěj HÁDEK, Tomáš PAVELKA, Milena STEINMASSLOVÁ, j.h., Eva LEIMBERGEROVÁ, Milan KAČMARČÍK, Stanislav ŠÁRSKÝ, Jaroslav ŠMÍD

Facebook