Dostanu tě na jahody

Dostanu tě na jahody

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

23.01.201815.05.2018

Podivuhodné cesty Julese Verna

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

09.02.201810.02.2018

Ute Stein - Humorný pohled autorky na lidské vlastnosti, které si většinou nepřiznáme.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hra německé autorky Ute Steinové (v originále „Ein spätes Geschenk“), kterou nově uvádíme v Divadle Metro, je českou premiérou a zároveň prvním uvedením za hranicemi Německa. Autorka mistrně vystihuje ty lidské vlastnosti, které dobře známe, u jiných je vehementně odsuzujeme, ale u sebe samých je stěží nalézáme nebo nalézt spíše nechceme: chlapskou ješitnost, sebelásku, kariérismus, intrikánství.
Protože se ale jedná o opravdu dobrou komedii, a protože autorkou je žena, je její pohled sice lehce ironický, ale dokáže v každé situaci najít také laskavý humor.
Světový dirigent, sužován rozmary hysterické operní pěvkyně, před ní nalézá úkryt v hotelu. Jednoho večera ho však navštíví tajemná krásná slečna…..
Kdybychom prozradili víc než jen výchozí situaci příběhu, ochudili bychom diváky o rozuzlení celé zápletky. A že ji autorka dokáže dovést do finále za pomoci brilantních dialogů a jemného humoru jí slouží jen a jen ke cti.

Hrají: Michaela Dolinová, Ivan Vyskočil, Zuza Ďurdinová/Kateřina Urbanová, Yvetta Tannenbergerová, Matěj Merunka/Michal Slaný

Překlad: Jiří Stach
Režie: Gustav Skála

Fotky a videa

Facebook