Laskavé bohyně

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kutloch aneb I muži mají své dny

Studio DVA divadlo, Praha 1

21.01.201822.05.2018

Krysáci a ztracený Ludvík

Divadlo Image, Praha 1

21.01.2018

19. ročník Pražský divadelní festival německého jazyka - Schauspielhaus Wien, Jonathan Littel / Režisér Antonio Latella inscenuje Litellův román o nacistickém pachateli jako cestu do pekel. Tři herci a jeden zpěvák podávají velkolepý výkon. (...)

Bližší informace o vstupenkách a slevách ZDE

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Schauspielhaus Wien
Jonathan Littel:
Laskavé bohyně

Režie Antonio Latella

„Režisér Antonio Latella inscenuje Litellův román o nacistickém pachateli jako cestu do pekel. Tři herci a jeden zpěvák podávají velkolepý výkon. (...) Latellovi se ve spolupráci s dramaturgem Federikem Bellinim podařilo mistrovské dílo. Inscenace je přesvědčivá, protože převádí monstrózní a tedy nehratelné události zpátky na mystickou rovinu. Littell vypráví o třetí říši z provokativní perspektivy, na kterou si doposud nikdo netroufal.“
(Der Standard)

Produkce vídeňského Schauspielhausu ve spolupráci se stabilemobile compagnia Antonio Latella.

s českými titulky

Fotky a videa

Facebook