Svatojánská noc

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

1984 aneb Velký bratr tě sleduje!

Divadlo Radka Brzobohatého, Praha 1

24.01.2018

Celebrity

Studio DVA divadlo, Praha 1

24.01.201814.04.2018

19. ročník Pražský divadelní festival německého jazyka - Les Théâtres de la Ville de Luxembourg, David Greig, Gordon McIntyre / … prší a prší. Helena, úspěšná rozvodová právnička, sedí v baru a popíjí víno. Právě dostala košem od svého ženatého milence. Bob, nenápadný kriminálníček, tu čeká, než vykrade další auto. .....

Bližší informace o vstupenkách a slevách ZDE

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Les Théâtres de la Ville de Luxembourg
David Greig, Gordon McIntyre:
Svatojánská noc

Režie Martin Engler

… prší a prší. Helena, úspěšná rozvodová právnička, sedí v baru a popíjí víno, které stojí 40 liber za skleničku. Právě dostala košem od svého ženatého milence. Bob, nenápadný kriminálníček, tu čeká, než vykrade další auto, a krátí si čas četbou Dostojevského Zápisků z podzemí… jak to tak vypadá, tihle dva už od dnešní noci a od života nemají co čekat – a tak se vrhají do opileckého románku na jednu noc.
Bolestná óda na velkou lásku a velké přitakání bujarému životu.

Koprodukce: Kulturhaus Niederanven, Les Théâtres de la Ville de Luxembourg, Théâtre d‘Esch

s německými titulky

Fotky a videa

Facebook