Vějíř s broskvovými květy

Vějíř s broskvovými květy

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Ani spolu, ani bez sebe

Divadlo Kalich, Praha 1

23.11.201720.03.2018

Kchung Šang-žen

Délka představení: 180 minut
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Adaptace čínské hry z konce 17. století. Milostný příběh mladého vzdělance jménem Chou a nankingské nevěstky Siang, přervaný válkou a společenskou destrukcí konce dynastie Ming. Odehrává se v druhé polovině čtyřicátých let 17. století. V inscenaci se objeví některé pohybové prvky klasického čínského divadla.
Režisér J. A. Pitínský se do Divadla v Dlouhé vrací po deseti letech - jeho inscenace Kouzelný vrch podle stejnojmenného románu Thomase Manna měla premiéru 12. prosince 1997.

Režie: J. A. Pitínský

Hrají: Helena Dvořáková - Siang,  Klára Sedláčková-Oltová - Li,  Magdalena Zimová - Pien aj.,  Michaela Doležalová - Představená aj.,  Lenka Veliká - Starý mnich aj.,  Jan Vondráček - Vypravěč,  Miroslav Táborský - Jang,  Pavel Tesař - Su,  Tomáš Turek - Jüan,  Miloslav König - Chou,  Vlastimil Zavřel - Císař I.-III.,  Martin Matejka - Š-Kchefa aj.,  Jakub Žáček - Ting aj., Peter Varga - Cuo aj,  Martin Veliký - Ma aj.,  Čeněk Koliáš - Obřadník aj.,  Tobiáš Vacek - Čtvrtý císař, Bruno Aguas - Čtvrtý císař

Fotky a videa

Facebook