Baron Prášil

Baron Prášil

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Vzhůru do divočiny!

Studio DVA divadlo, Praha 1

22.11.201721.03.2018

Grigorij Gorin - Baron Prášil - ten, který nikdy nezalhal.

Délka představení: 2hod.15min.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nebylo by krásné mít jeden den navíc? A ne ledajaký den, ale přesně 32. květen, další den nejkrásnějšího měsíce v roce? Tak se to aspoň jeví baronu Münchhausenovi, zvanému baron Prášil kterého si s chutí zahraje Oldřich Vízner. Svět kolem něho však smýšlí jinak. Nechce den navíc, chce, aby život probíhal v zajetých kolejích a držel se toho, co je běžné, co je normální. A vybočuje-li někdo z normálu, hájí-li si své každodenní právo na zázrak, na dobrodružství, nastoluje-li pro život pravidla diktovaná vlastní fantazií, dostane se nejspíš do potíží. Aby se zbavil nemilované ženy a získal tu, kterou miluje, je baron Prášil hnán před soudnou stolici, konfrontován s mocí světskou i církevní a posléze donucen vzdát se své vlastní identity, tedy vlastně zaživa umřít. Komedie o podivuhodném nebožtíkovi, ale hlavně o tom,jak cennou devizou je v životě schopnost zůstat i pod tlakem sám sebou, tedy jedinečnou, neopakovatelnou lidskou bytostí, okouzluje diváky celé Evropy už po řadu let, a věříme, že bude v divadle ABC na závěr sezóny příjemným zážitkem i pro naše diváky.

Režie: Ondřej Zajíc.

Hrají: Oldřich Vízner, Lucie Pernetová, Hana Doulová, Lukáš Příkazký, Lubomír Lipský, Jiří Klem, Radim Kalvoda, Stanislav Lehký, Jaroslav Vlach, Petr Klimeš

Fotky a videa

Facebook