Tristan a Isolda

Tristan a Isolda

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

407 gramů z Bohumila Hrabala

Divadlo v Dlouhé, Praha 1

20.11.2017

Jedna z nejslavnějších legend o lásce, z okruhu artušovských příběhů.
Délka představení: 2 hodiny

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mnoho rytířů se za onoho času, kdy královým rádcem byl čaroděj Merlin, vydalo hledat svatý grál. Pro každého se, na jeho hrdinské cestě, stalo grálem něco jiného. Pro Tristana, vazala krále Marka, jím byla láska. Láska osudová, zapovězená, láska, která byla v rozporu s jeho ctí a přísahou. Láska na život a na smrt. Odvěký příběh, který patří k úhelným kamenům evropské kultury, se dočkal četných ztvárnění literárních, operních, filmových i divadelních. Pro MDP ho bude inscenovat jeden z nejznámějších slovenských režisérů Ondrej Spišák. Absolventa pražské DAMU, který působí především v Polsku a na Slovensku, charakterizuje výrazná jevištní obraznost, nekonformnost, hravost, která před lety okouzlovala Prahu v kultovní inscenaci osmdesátých let Džezinbed. Od té doby se vrací do Prahy poprvé

Režie: Ondrej Spišák.

Hrají:
Tristan - Jakub Prachař
Isolda - Zuzana Kajnarová
Král Marc - Hynek Čermák
Morholt - Rostislav Novák
Andret - Jaromír Nosek
Rivalen - Hanuš Bor
Brangiena - Lucie Pernetová

Fotky a videa

Facebook