Mínus dva

Mínus dva

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Ani spolu, ani bez sebe

Divadlo Kalich, Praha 1

18.01.201817.04.2018

Drahoušku, toužím po tobě ...

Divadlo Radka Brzobohatého, Praha 1

18.01.201814.02.2018

Samuel Benchetrit - Vypráví o poslední cestě dvou starců, kteří na útěku z nemocnice dojdou skrze osudy jiných k naplnění osudů vlastních. Lidský rozměr zdobený i shazovaný břitkým, melancholickým humorem je to, čím komedie pohladí duši a polechtá bránici.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mínus 2 je hořkou komedií mladého francouzského dramatika Samuela Benchetrita, velkého objevu současného světového divadla.
Komedie Mínus 2, která dosud nebyla na českých jevištích uvedena, nabízí mimořádný divácký zážitek z hereckého koncertu Bolka Polívky a Milana Lasici v hlavních rolích. V hlavní ženské úloze se diváci mohou těšit na Jitku Čvančarovou, hvězdu seriálu Ordinace v růžové zahradě.
Divadlo Kalich tuto inscenaci uvádí v koprodukci s Divadlem Bolka Polívky a Štúdiem L+S.

Pořadatel: http://kalich.cz

Facebook