Dorotka

Dorotka

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bez předsudků

18.10. zrušené představení

Divadlo Kalich, Praha 1

22.01.201818.04.2018

Divadlo Kalich

Divadlo Kalich, Praha 1

22.01.201803.06.2018

Magdalena Frydrychová - Hra „ze zapadákova na cestě mezi kostelem a hospodou“ mladé české autorky Magdaleny Frydrychové (*1982), za níž získala v r. 2007 Cenu Evalda Schorma.
Délka představení: 1hod.40min. bez přestávky

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Příběh dvou osiřelých venkovských sester, z nichž starší Adéla zastupuje matku, trpělivě pečuje o mladší Dorotku a snaží se ji, někdy až příliš nesnesitelně, vychovávat, jindy úzkostlivě chránit před světem, v němž se potulují prakticky permanentně opilý farář, rádoby budoucí zpěvácká hvězda Kryštof i mladý, potulující se soused Marek.

A každý z nich občas kouká na nebe, i když je tak těžké něčemu uvěřit. Ale někdy se i v místech bohem zapomenutých stane zázrak, možná proto, že musel, ale možná je to jenom provokace…

Režie: Štěpán Pácl

Hrají:
Klára POLLERTOVÁ-TROJANOVÁ
Zuzana STAVNÁ, j.h.
Viktor LIMR
Matouš RUML, j.h.
Martin SITTA

Fotky a videa

Facebook