Maškaráda

Maškaráda

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Prachy!!!

Divadlo Palace, Praha

20.01.201830.04.2018

Parfém v podezření

Divadlo Radka Brzobohatého, Praha 1

20.01.201819.02.2018

Michail Jurjevič Lermontov - Hra jako vášeň. Vášeň jako hra. Mrazivost, na kterou se umírá ve víru zalykavých veršů a ničivě přesných slov, jaká uměl jen Lermontov.

Délka představení: 2hod.40min.
Anglické titulky.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ztracený náramek - titěrný spouštěč smrtící štěpné reakce. Vnořit se do hlubiny rytmu. Nebát se - tam, kde podává se sladce jedovatá zmrzlina. Nekončit nikdy. Začínat! Proplout průplavem nebo se o skalisko roztříštit. Sladká pomsta? Ne. Oběť své vlastní kořisti.

Hra velkého romantického gesta s tématy vnitřní rozervanosti, sebezničující touhy a zároveň posedlosti pomstou patří k základním dílům světové dramatiky. Dodnes fascinuje atmosférou, pohybující se na hraně reality, poloopilé halucinace a dráždivého snu.

Režie: Radovan Lipus

Hrají:
Milan Kačmarčík, Jana Stryková, Matěj Hádek, Apolena Veldová, Kamil Halbich, Tomáš Pavelka, Eva Leimbergerová, Luboš P. Veselý, Jaroslav Šmíd, Blanka Popková j.h.

Fotky a videa

Facebook