Příliš drahá Mathilda

Příliš drahá Mathilda

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Co vy na to pane Šmoldas?

Divadlo U hasičů, Praha

16.01.201822.03.2018

Jistě, pane premiére!

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

16.01.201808.02.2018

Cena: 353 Kč

Israel Horovitz - TŘI LIDÉ, DVA SVĚTY, JEDEN BYT.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mathilda, šaramantní francouzská dáma, a její dcera Chloé, odměřená učitelka jazyků, žijí léta v nádherném pařížském bytě s výhledem na Lucemburskou zahradu. Jejich poklidný život plný četby a studia se nenávratně změní v okamžiku, kdy do jejich uzavřeného vesmíru vstoupí Mathias Gold, americký spisovatel bez peněz a budižkničemu, který byt zdědil po svém otci Maxovi. Mathias přijíždí do Paříže s úmyslem začít nový život, jakmile se mu podaří dědictví výhodně prodat.....

Mathias nikdy nic nedokázal. Byl třikrát ženatý, jeho romány nikdy nevyšly a nemá žádný majetek. Jeho obranou proti nepřízni osudu je humor, sebeironie a sarkasmus. Podivný odkaz mu však místo peněz nabízí příležitost vyrovnat se se svou minulostí. Díky pragmatické ironii osudu nemá Mathias jinou volbu, než se smířit s okolnostmi a odpustit protivníkům, o jejichž existenci ani nevěděl. Jak se tři protagonisté snaží slovními šarvátkami a psychologickou manipulací individuálně získat kontrolu nad situací, vyjevují se mnohá tajemství z minulosti - minulosti, která se týká jich všech a která spojuje jejich životy nečekaným způsobem. V konečném důsledku jsou všichni tři vzájemným setkáním potrestáni i odměněni.

Hrají: Jiřina Jirásková, Vladimír Dlouhý a Veronika Freimanová.

Fotky a videa

Facebook