Den na zkoušku

Den na zkoušku

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Vzhůru do divočiny!

Studio DVA divadlo, Praha 1

22.11.201731.12.2017

L. Olšovský - Něžná hudební komedie o tom, jak se žena rozhodne poznat muže ješte před tím, než se definitivně zamiluje. Hudební komedie o dvou lidech pro čtyři herce.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ve virtuálním světě internetu spolu Pavel a Veronika prožili vášnivý vztah. Od prvního okamžiku jejich reálného setkání je ale jasné, že v životě je všechno nějak těžší. Vztah neprůbojného Pavla a praštěné Veroniky je zase úplně na začátku. Snad se oba dva (vlastně všichni čtyři!) během onoho dne na zkoušku poznají natolik, že se budou moci do sebe konečně opravdu zamilovat.

Kvalitní obsazení zaručuje skvělou zábavu, zejména zpěvačka Monika Absolonová podle kritiků herecky exceluje v roli bláznivé Veroniky. Nejen hraje, ale poprvé na jevišti i zpívá herečka a moderátorka Laďka Něrgešová. Ač jejich protějšky Radek Valenta a Jan Maxián nepatří mezi mediální hvězdy, stejně jako obě dámy bez problémů hrají a zpívají. Přijďte si odpočinout a pobavit se! Přijďte na Den na zkoušku!!

hrají: M. Absolonová, L. Něrgešová, R. Valenta a J. Maxián.

Režie: Lumír Olšovský

Facebook