Šílenství

Šílenství

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Co vy na to pane Šmoldas?

Divadlo U hasičů, Praha

16.01.201822.03.2018

Jistě, pane premiére!

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

16.01.201808.02.2018

Jiří Havelka, Dora Viceníková - ŠÍLENSTVÍ
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Šílenství, vykloubenost, pomatenost aneb Co se děje v hlavě odepsaného detektiva, který se stále snaží najít první stopu zločinu. Detektivka s prvky žánru film noir, ve které nic není takové, jaké se na první pohled zdá. Hotelové haly, noční kluby, opuštěné noční ulice, zakouřené bary, tím vším se plouží už trochu opotřebovaný detektiv, který tuší, že za vším se schovává znamení a skrytý význam. Hraní si s prvky detektivek drsné školy a filmu noir představíme v režii Jiřího Havelky, jednoho z velkých talentů současného českého divadla. Ve svých autorských hrách vždy zkoumá možnosti divadelního časoprostoru, tvorby divadelní iluze a zdůrazňuje jedinečnost divadla jako nástroje přímé komunikace. Hledá novou roli pro divadlo ve věku virtuálních médií a nalézá ji především v síle imaginace, respektive v nárocích na divákovu tvůrčí schopnost obrazotvornosti. Jeho inscenace často leží na pomezí činoherního a alternativního, až pohybového či výtvarného divadla. Svou divadelní práci od začátku zaměřuje na kolektivní improvizaci jako metodu tvorby originálních autorských inscenací. Součástí týmu této kolektivní inscenace je přední český architekt, autor scény Svatopluk Sládeček, autorkou kostýmů je Markéta Oslzlá a rolí detektiva, femme fatale, hotelových poslíčků, podezřelých týpků a jiných podvratných živlů se zhostí Leoš Noha, Petr Čtvrtníček, Jiří Vyorálek, Ladislav Hampl, Ivan Lupták a Magdaléna Sidonová.

Obsazení a více informací o představení zde

Facebook