Zkroť mě, miláčku

Zkroť mě, miláčku

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

23.01.201815.05.2018

Podivuhodné cesty Julese Verna

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

09.02.201810.02.2018

Gustav Skála - Zkroť mě, miláčku … aneb Shakespeare to psal pro mladší.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Opustit divadelní scénu bývá pro herečku často velmi traumatizující životní etapa. Když však přijde role, která je nad síly umělkyně, může to pro ni být ještě horší. Divadlo je zázračná instituce, kde se prolínají jistoty a nejistoty, silné emoce, vášně a city spolu se slzami a smíchem. Naštěstí se vždycky najde ochotný přítel který podá pomocnou ruku, a tak premiéra, která následuje po všech zkušebních trablech, bývá hřejivou náplastí na zraněnou duši herečky….

V inscenaci hrají Valerie Zawadská a Zdena Herfortová role hereček, které s odstupem generace ztvárňují stejnou roli Kateřiny ve Zkrocení zlé ženy W. Shakespeara a pojí je přitom nejen osobní přátelství, ale paradoxně také profesní rivalita a byly psány přímo pro ně. Jevištními partnery jsou jim Ivan Vyskočil a Braňo Polák.

Režie: Gustav Skála
Hrají: Zdena Herfortová, Valérie Zawadská, Ivan Vyskočil, Braňo Polák

Fotky a videa

Facebook