Oněgin byl Rusák

Oněgin byl Rusák

ZRUŠENO - NÁHRADNÍ PŘEDSTAVENÍ

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

1984 aneb Velký bratr tě sleduje!

Divadlo Radka Brzobohatého, Praha 1

24.01.2018

Celebrity

Studio DVA divadlo, Praha 1

24.01.201814.04.2018

Cena: 220

Irena Dousková (Spolupráce na scénáři Jan Borna) - Ve volném pokračování bestselleru Hrdý Budžes pokračuje i hlavní hrdinka Helenka Součková po stupínkách československého socialistického vzdělávacího systému a dospěje až na gymnázium, kde ji zastihuje autorka Irena Dousková v knize Oněgin byl Rusák.

Představení Oněgin byl Rusák ZRUŠENO náhradní představení od 18.30 hod. 20let Divadla v Dlouhé - http://www.divadlovdlouhe.cz/repertoar/20-let-divadla-v-dlouhe/

 

Délka představení: 180 minut.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tatospisovatelka pak pro Divadlo v Dlouhé napsala dramatizaci své knihy a ve spolupráci s režisérem Janem Bornou připravili podklad pro novou inscenaci, ve které prakticky celý soubor Divadla v Dlouhé zavzpomíná na svá studijní léta v 80. letech. V letech zmrtvení celé společnosti, v letech beznaděje na změnu, ale zároveň pro mladé lidi v letech mládí, dospívání a lásek navždy prvních, křehkých a nezapomenutelných. Po slavných Žákových sondách do študákovy duše let třicátých přichází sonda do duší studentů let osmdesátých. Do duší poraněných reálným socialismem v době jeho tlení. Vzpomínky jsou plné hudby a písniček, a to jak upadlé popmusic, tak potajmu ze šustících magneťáků poslouchaných písničkářů a zapovězených rockových legend. Živé vzpomínky s živou hudbou v inscenaci podle knihy, která nás rozesměje i rozesmutní oživlým mládím v 80. letech 20. století.

Režie: Jan Borna

Hrají:
Lenka Veliká, Ivana Lokajová, Jan Vondráček, Pavel Tesař, Martin Matejka, Martin Veliký, Magdalena Zimová, Michaela Doležalová, Jiří Wohanka, Marie Turková, Arnošt Goldflam, Klára Sedláčková-Oltová, Miroslav Hanuš, Ilona Svobodová

Fotky a videa

Facebook