Andělika a laskavec

Andělika a laskavec

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Charleyova teta

Divadlo na Jezerce, Praha 4

21.11.201730.01.2018

Peter Shaffer - Andělika a laskavec je půvabná komedie, které dominuje teatrální a excentrická turistická průvodkyně...

Délka představení: 2 hodiny.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nudí ji historická fakta, a tak začíná své přednášky upravovat, aby nebyly nezáživné a vzbuzovaly větší zájem turistů. Za to je předvolána na ministerstvo, kde jí suchopárná úřednice sdělí, že takové excesy nelze trpět a propustí ji. Mezi oběma ženami ovšem později vznikne nečekané přátelství. Svět fantazie a úřednické věcnosti se překvapivě spojí v zájmu vyššího poslání. Hra získala v roce 1990 dvě prestižní ocenění Tony Awards. V hlavní roli Květa Fialová

Peter Shaffer patří k nejhranějším autorům naší současnosti. Poprvé se zapsal do povědomí divácké veřejnosti v šedesátých letech díky své Černé komedii, kterou mohli před několika lety vidět také diváci MDP. Později se věnoval spíše dramatům zkoumajícím vyhrocené lidské vztahy. Nedá se říci, že by napsal mnoho her, přesto se většina z nich pravidelně hraje po celém světě a také u nás. K těm nejznámějším patří Královský hon na slunce, Equs a zejména Amadeus, který získal velkou popularitu také díky filmu Miloše Formana.

Režie: Karel Kříž

Hrají:
Andělika Douffetová: Květa Fialová
Lotte Schoenová: Dana Batulková
Slečna Framerová: Jana Drbohlavová
Pan Bardolph: Čestmír Gebouský


Překlad: Dana Hábová
Dramaturg: Jiří Janků
Scéna: Kristina Matre Křížová
Kostýmy: Kristina Matre Křížová

Facebook