Záhadná Irma

Záhadná Irma

Cena: 120 - 429

Charles Ludlam - Záhadná Irma je zdařilou parodii na hororové příběhy se vším všudy, co k tomuto žánru patří. Naši dva přední komici se ve hře chopí hned sedmi rolí najednou, jejich pověstný herecký temperament si tedy náležitě přijde na své.

Délka představení: 115 minut.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jana Paulová a Pavel Zedníček představují svou novou komedii, s níž se jim zcela jistě podaří navázat na úspěch předchozích společných titulů. Hra dosud nebyla na tuzemských jevištích uvedena, jejím autorem je Američan Charles Ludlam. V USA se komedie stala velkým hitem a posbírala řadu prestižních cen.

Fotky a videa

Facebook