Monthy Pythonův létající kabaret

Monthy Pythonův létající kabaret

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Charleyova teta

Divadlo na Jezerce, Praha 4

21.11.201730.01.2018

G. Chapman, J. Cleese, T. Gilliam, E. Idle, T. Jones, M. Palin - Městská divadla pražská, se jako první divadlo v Česku pokusí převést slavné skeče britské parodistické a satirické skupiny, s poněkud bizarním názvem Monty Python, do jevištní podoby.

Délka představení: 2hod.20min.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nepůjde o přesné kopie úspěšných televizních pořadů, ale o adaptaci vycházející z původních textů (v překladu Petra Palouše) rozšířenou o osobní vklad našeho realizačního týmu a zejména herců, kteří by se v tvůrčím slova smyslu měli stát spoluautory inscenace. Věříme, že se tento trochu netradiční divadelní experiment zdaří a výsledek bude neméně půvabný a vtipný, jako v originálním podání na televizních obrazovkách. Režisérem inscenace bude Petr Svojtka. Monty Pythonův létající cirkus si během let své existence získala nezastupitelné místo na poli televizní, filmové i divadelní zábavy. Její slovní hříčky, originální humor a poněkud nestandardní "crazy" zábava si získala miliony obdivovatelů po celém světě.

Obsazení a více informací o představení zde

 

Fotky a videa

Facebook