Sladké tajemství

Sladké tajemství

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Charleyova teta

Divadlo na Jezerce, Praha 4

21.11.201730.01.2018

Ray Cooney: SLADKÉ TAJEMSTVÍ
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tato bláznivá komedie se odehrává v nemocnici svatého Ondřeje pár dnů před Štědrým dnem. Na samém začátku příběhu se hlavní hrdina, doktor David Mortimore, dozvídá ono "sladké" tajemství, které mu může převrátit život i kariéru naruby. Další děj už je nesen neustávající snahou zabránit prozrazení. Do sledu událostí je postupně zatažen personál nemocnice, rodinní příslušníci i policie.
Hra přináší nepřeberné množství komických situací a gejzír humoru, jak je pro Cooneyho typické. Její styl vychází z nejlepších tradic anglické komedie s jednoduchou, ale postupně se komplikující zápletkou a suchým humorem. Postavy jsou nuceny zapírat a improvizovat. Děj je plný překvapivých zvratů a nedorozumění, která vedou ke kuriózním důsledkům. Celý příběh je pak zakončen hned dvěma nečekanými pointami.

Režie: Jiří Oberfalzer, Překlad: Břetislav Hodek, Scéna: Jindřich Kratochvíl, Kostýmy: Katarína Hollá

Hrají: Jiří Šafránek, Jolana Voldánová, Karel Král, Jan Siedel, Eva Koppová, Alexandr Skutil, Alice Čermáková, Jan Tarant, Alena Říhová, Ondřej Wald, Petr Kaplan a Barbora Němcová

Představení uvádí Dobřichovická divadelní společnost.

Facebook