Cesta kolem světa

Cesta kolem světa

derniéra

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kutloch aneb I muži mají své dny

Studio DVA divadlo, Praha 1

21.01.201822.05.2018

Krysáci a ztracený Ludvík

Divadlo Image, Praha 1

21.01.2018

Cesta kolem světa - Jiří Janků
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Komedie pro celou rodinu.

Divadlo Na Jezerce sází na vtip a mládí! Připravujeme pro vás komedii „Cesta kolem světa“ českého autora Jiřího Janků s původní hudbou Jana Kučery. Principál divadla Jan Hrušínský svěřil režii herečce Tereze Němcové. „Divadlo Na Jezerce dává často příležitost nejen mladým talentovaným hercům, ale hledá talenty i mezi mladými režiséry. V nápadité režii Terezy Němcové jsme v minulém roce uvedli několik představení, která nastudovala se svými žáky. Protože se její představení na Jezerce setkaly s nadšenými reakcemi našich diváků, vydáváme se s ní bez obav i na Cestu kolem světa,“ doplňuje principál.


Dobrodružství, chytlavé písničky, humor a fantazie jsou divadelním evergreenem. Vše se nese v duchu nadsázky a příběh přináší nečekaně paradoxní situace, což znamená, že o dobrou náladu v hledišti nebude nouze.

Hlavní role sympatické slečny Feminy Jones a inspektora Shermana, zahrají mladí herci Kristýna Hrušínská a Václav Liška. V dalších rolích se objeví zkušení členové hereckého souboru Jezerky, Petr Vacek, Václav Chalupa, Martin Sitta, Michal Kern i režisérka Tereza Němcová.
Doplní je čtyřčlenný sbor, který tvoří Daniela Smutná/ Lucie Ivanovová, Veronika Vonzová, Pavel Vaněk a Ondřej Lechnýř. Ztvární např. londýnský dav, japonské varietní umělce, vlak, hongkongského lodivoda, členky ženského hnutí, číšníky, indiány a mnoho dalších rolí.

Jistá slečna Femina Jones rozhodne, že se svou společnicí zvládne cestu kolem světa za méně než 80 dní. Na cestě Orient expresem se ale dostanou do situací a míst, kde to nebudou mít vůbec lehké. Největší překvapení ovšem čeká Feminu Jones až na samotném konci dobrodružství. Jak to vše dopadne?

Obsazení a více informací o představení zde

Facebook