Malá hudba moci

Malá hudba moci
Pavel Kohout
Hra byla inspirována rokem mozartovského výročí a v původní verzi je psána německy (Eine kleine Machtmusik). Autor parafrázuje téma umělce a společnosti.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Příběh dirigenta Mazorta je zasazen do posledních desetiletí dvacátého století, osobní kariéra nepříliš přesvědčivě nadaného umělce se formuje a deformuje ve světě polarizovaných ideologií, osobní život se zaplétá do tajné sítě mocenských zájmů. Pavel Kohout vypráví příběh prostředky antiiluzivního divadla. Ve virtuálním hotelu U Pavouka, který lze pokládat za zhmotněnou projekci svědomí, rekonstruuje Mazort svou kariéru umělce a manžela. Autor efektním způsobem proplétá dramatické linie milostného vztahu a špionážních her, postupně rozkrývá pavoučí síť, ve které uvízl Mazortův život.

Režie: Michal Dočekal
Dramaturgie: Daria Ullrichová

Hrají: Jan Dolanský, František Němec, Petr Pelzer, Antonie Talacková, David Matásek, Zuzana Šavrdová, Michal Slaný, David Prachař, Petra Špalková, Oldřich Vlček, Alexandr Minajev, Jean-Michel Francis Gogo, Tomáš Treichel

Facebook