Prach

Prach

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Divadlo v Rytířské

Divadlo v Rytířské, PRAHA 1

17.01.201821.03.2018

Dědicové

Divadlo na Jezerce, Praha 4

17.01.201820.02.2018

PRACH aneb dva Maďaři se zbláznili (Juraj Nvota)

Délka představení 1hod. 15min. /bez přestávky/

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Zamysleli jste se už někdy nad tím, co by vás mohlo vytrhnout z každodennosti? Z letargie, zažitého koloběhu všedních dní, zvyků a vyšlapaných kolejí? Hlavní výhra v loterii? Ano! Není to sice originální, ale zato lákavá možnost.

Co všechno se může stát, když do fádnosti všedních dnů udeří blesk z čistého nebe ve formě milionů? Přijďte, bavte se a v průběhu představení plného vtipných situací  si navždycky zakážete sázet…

Autor příběhem manželského páru, který vyhraje hlavní výhru v loterii, reflektuje pikantní společenské i rodinné problémy. Hra zatíná do živého, dojímá, překvapuje a baví. Szidi Tobias (v Čechách známá především jako zpěvačka) a Attila Mokos předvádějí pod režijním vedením Juraje Nvoty herecký koncert, který vám zaručí neobyčejný divadelní zážitek.

Komedie Györgya Spiróa Prach byla přeložena do mnoha jazyků a s úspěchem byla realizována v divadlech po celé Evropě. Prach je nejen anekdotou, ale i křivým zrcadlem jak současnosti, tak i nedávné minulosti, ve které jsme po sametové revoluci prožívali východoevropskou verzi „divokého západu”.

Autor: György Spiró   

Hrají: Szidi Tobias a Attila Mokos

Režie: Juraj Nvota

Více o inscenaci (Štúdio L+S)

Facebook