Herci

Herci

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Charleyova teta

Divadlo na Jezerce, Praha 4

21.11.201730.01.2018

Michael Frayn, Petr Zelenka - Jedno divadelní představení „zepředu“ i „zezadu“. Příběh komiků, kteří se poněkud ztratili na jevišti i v životě. Herecká lovestory, ve které jedni přicházejí a druzí odcházejí.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Michael Frayn, současný britský dramatik a spisovatel inspiroval českého scénáristu, dramatika a režiséra Petra Zelenku svými komediemi Zepředu, zezadu (Bez roucha) a Číňani. Vznikl originální divadelní scénář, který bohatě využívá nejen osvědčených komediálních postupů, ale i velmi specifických zákonitostí herecké profese a povahy. Rafinovaná hra s identitou postav i jejich představitelů.
Herci podstupují "v přímém přenosu" nemilosrdnou zkoušku své invence i vitality. Okolnosti je nutí vymýšlet neskutečné převleky i krkolomné improvizace... A při tom všem ještě řeší své pracovní i milostné vztahy.

Inscenaci Herců režíruje Petr Zelenka. Autor a režisér filmů Knoflíkáři, Rok ďábla a Příběhy obyčejného šílenství, scénárista filmu Samotáři a autor a režisér inscenací Dejvického divadla Příběhy obyčejného šílenství a Teremin. Slovenskou verzi Herců pod názvem Odjezdy vlaků režíroval Zelenka v bratislavské Astorce s Annou Šiškovou a Adym Hajdu. Hru v současné době uvádějí i dvě polské divadelní scény.

Herci mají v Divadle Ta Fantastika českou premiéru. Petr Zelenka do své inscenace obsadil Zuzanu Bydžovskou a Bohumila Klepla.

Fotky a videa

Facebook