Poslední šance

Poslední šance

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

23.01.201815.05.2018

Podivuhodné cesty Julese Verna

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

09.02.201810.02.2018

Gustav Skála - …naprosto současná komedie, která vám možná něco připomene. Tři nápadníci + jedna dospělá dcera + jedna ironická, svéhlavá a démonická matka = báječná „poslední šance“.

10.6.2013 se hraje již 100. repríza!

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Naprosto současná komedie, která vám možná něco připomene! Už jste někdy chtěli vyměnit byt? A už jste někdy hledali partnera na inzerát? A už jste někdy zkusili spojit ty dvě věci tak, abyste zabili dvě mouchy jednou ranou? A jestli je vám zároveň tak nějak kolem padesátky, jako naší hlavní hrdince, a berete takovou situaci jako svou poslední šanci, pak můžete brát naši hru nejen jako návod k použití, ale třeba taky jako důsledné varování. Hlavní hrdinka naší komedie nic nevzdává, naopak. Mohla by se sice cítit životem zklamaná, ale pouští se do tuhého boje s osudem, který se rozhodla ovlivnit. Protože to dělá vlastně poprvé, je v tom poněkud nešikovná... Můžeme jí sice fandit a držet palce, ale zároveň se bavíme tím, do jakých roztomile ztřeštěných situací se svou aktivitou neustále dostává.

Režie: Gustav Skála
Hrají: Zdena Herfortová, Ljuba Skořepová,Jiří D.Novotný,Marcel Rošetzký,Radek Zima/ Vojtěch Efler

Facebook