Tanec mezi vejci

Tanec mezi vejci

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Vzhůru do divočiny!

Studio DVA divadlo, Praha 1

22.11.201721.03.2018

Gustav Skála - situační komedie, která se stala divácky velmi atraktivní záležitostí už proto, že obsazení tvoří vynikající herci.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

O dobré komedii se říká, že nastavuje zrcadlo skutečnosti a mluví o tom, jak vlastně žijí lidé v době, o které se hraje. Komedie TANEC MEZI VEJCI se snaží právě o to, aby úsměvnou formou vyprávěla o našich drobných trampotách a hektických stavech, do kterých nás vhání zběsilé tempo, které nám vnucuje dnešní doba. V závratném tempu mezi spoustou schůzek, telefonů a mobilů ani nemáme moc času se zastavit a zkontrolovat, jestli to všechno není tak trochu zbytečné. Co všechno se může stát, když má velmi vytížený muž za ženu velmi úspěšnou podnikatelku, kamarádí se s veselým, ale úplně nezodpovědným člověkem, má slavit narozeniny a žena je na delší služební cestě? Když do této základní situace přibude velmi podivná uklízečka, syn si pozve kamaráda, který je "tak trochu mimo" a všechno to přijede nečekaně zkontrolovat tchýně? Jak se taková ošemetná situace dá zvládnout a co to s aktéry příběhu může udělat, tak právě o tom vypráví TANEC MEZI VEJCI.

Režie: Gustav Skála
Hrají: Ivan Vyskočil, Vít Buriánek/Jiří Untermüller, Matěj Merunka/Jakub Štěpán, Juraj Bernáth/Michal Slaný, Anife Ismet Vyskočilová,Libora Landis, Zdena Herfortová, Eva Čížkovská/Dagmar Novotná

Fotky a videa

Facebook