Ředitelé

Ředitelé

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Ani spolu, ani bez sebe

Divadlo Kalich, Praha 1

23.11.201720.03.2018

Cena: 280

Daniel Besse - "Vyšehrad ani neví, že existujete." Současná francouzská komedie z prostředí vrcholného managmentu. Příběh šesti špičkových manažérů, kteří společně pracují na lukrativní zakázce zbrojního průmyslu odkrývá jejich skutečné ambice, morálku a svědomí i schopnost manipulovat či být manipulován.

Délka představení: 105 minut.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Daniel Besse je současný francouzský autor, režisér a herec. V roce 2001 získal za hru Ředitelé (Les Directeurs) Moliérovu cenu, což je nejprestižnější divadelní ocenění ve Francii.
"Život je jako nemocnice, ve které každý pacient sní o tom, vyměnit si s někým postel." Ch. Baudelaire

Režie a pracovní překlad: Mária Záchenská

Hrají: David Švehlík, Igor Chmela, Josef Polášek, Kristina Maděričová, Vladimír Marek, Miloslav Mejzlík, Natálie Drabiščáková a další

Fotky a videa

Facebook