Superčlověk

Superčlověk

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

407 gramů z Bohumila Hrabala

Divadlo v Dlouhé, Praha 1

20.11.2017

Petr Svojtka, Jiří Janků - Protože se Městská divadla pražská považují za moderní divadlo, sledujeme moderní zábavné trendy a nechceme zůstat pozadu. Proto jsme se rozhodli připravit první divadelní reality show v Česku.
Premiéra: 11.4.2009
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

11. dubna uvidí publikum Divadla Rokoko v české premiéře autorské představení SUPERČLOVĚK − první pravou a nefalšovanou českou divadelní reality show, která s velkou mírou nadsázky prozkoumá charakteristické rysy české povahy. Nejdůležitější a nezastupitelnou součástí projektu budou sami diváci, kteří se budou aktivně podílet na průběhu večera. Na jevišti pak nemohou samozřejmě chybět, stejně jako v televizním formátu, snaživí soutěžící, výbušný moderátor a překvapivé úkoly, jenž prověří odolnost a obětavost jednotlivých účastníků.
Každé soutěžní kolo divadelní reality show Superčlověk prozkoumá různé aspekty osobnosti, otestuje jeden lidský faktor – například morální kvalitu soutěžících, jejich psychickou odolnost, jejich obětavost, upřímnost a tak dále. Nakonec by měl být vybrán ten, který je opravdu nejlepším člověkem ze všech.
Projekt Superčlověk dvojice Jiří Janků a Petra Svojtky není rozhodně jejich prvním autorským počinem, společné tvorbě se věnují již 15 let od dob působení v Divadelním sdružení CD94. Tomuto typu divadla se věnovali i ve Středočeském divadle v Kladně a dnes mají za sebou více než deset autorských inscenací. Tato je však specifická, hlavně díky interaktivní hře s diváky. Něco podobného si před lety vyzkoušeli v Dánsku, Itálii a Irsku v klaunérii Trio – ale ta byla určena dětem. Podobný projekt pro dospělé diváky je pro ně novinkou a tedy i velkou výzvou.

Facebook