Petrolejové lampy

Petrolejové lampy

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Vzhůru do divočiny!

Studio DVA divadlo, Praha 1

19.11.201731.12.2017

Jaroslav Havlíček - Petrolejové lampy Jaroslava Havlíčka patří mezi nejlepší české psychologické romány.

Délka představení: cca 135 minut.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Představení není vhodné pro děti.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Všeobecný věhlas dílu zajistilo především skvělé filmové zpracování Juraje Herze se strhujícími výkony Petra Čepka a Ivy Janžurové. Nyní, po pětatřiceti letech od vzniku filmu, se Petrolejové lampy v režii Juraje Herze vracejí - ovšem ne jako film, ale divadelní hra. V Divadle Na Jezerce budou mít premiéru 7. listopadu a rolí na syfilis umírajícího Pavla Maliny a jeho obětavé a energické ženy Štěpky se zhostili manželé Radek Holub a Barbora Hrzánová.

Režie - Juraj HERZ
Ve strhujícím příběhu z počátku XX. století hrají: BARBORA HRZÁNOVÁ, RADEK HOLUB, JAN HRUŠÍNSKÝ, BOŘÍK PROCHÁZKA, TEREZA NĚMCOVÁ, ZDENĚK HRUŠKA, ZDENA SAJFERTOVÁ, VILÉM UDATNÝ, ALEXEJ OKUNĚV, MILOŠ HLAVICA, VĚRA KUBÁNKOVÁ

Pořadatel: http://hrusinsky.cz

Fotky a videa

Facebook