Kumšt

Kumšt

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Divadlo v Rytířské

Divadlo v Rytířské, PRAHA 1

17.01.201821.03.2018

Dědicové

Divadlo na Jezerce, Praha 4

17.01.201820.02.2018

KUMŠT (Yasmina Reza)

Délka představení: 1hod. 20min. /bez předstávky/

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Skvělá inscenace Štúdia L+S začíná jako hádka tří přátel nad „neviditelným“ obrazem a brzy nabývá překvapivých dimenzí. Do absurdity přecházející repliky jsou stále konkrétnější. Z diskutérů opadávají po jednotlivých vrstvách konvence, přetvářka i kompromisy. Na povrch vystupují jejich autentické vlastnosti a postupně stále více i to, co diskutéři pečlivě ukrývají: nejistotu, smutek a bolest. Všechny roviny sporu se však odehrávají s neodolatelným šarmem a zlomyslným vtipem. Kumšt díky svému humoru exploduje jako ohňostroj a pestrobarevným světlem ozařuje člověka i jeho problémy z nečekaných úhlů.

Hrají: Milan Lasica, Milan Kňažko, Marián Labuda

Režie: Martin Porubjak

 

Více o inscenaci (Štúdio L+S)

Facebook