Žena z dřívějška

Žena z dřívějška

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

407 gramů z Bohumila Hrabala

Divadlo v Dlouhé, Praha 1

20.11.2017

Roland Schimmelpfennig - Moderní drama, které se z počátku podobá spíš grotesce, ale posléze vyústí v tragédii, od jednoho z nejhranějších autorů současného německého divadla.
Délka představení: 1 hod.30min bez přestávky

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Frank žije léta ve šťastném manželství, ale jednoho dne u jeho dveří zazvoní dávná láska - Romy. Vyhledala jej proto, aby se konečně naplnil slib vyřčený jedné noci, kdy byli oba téměř ještě dětmi, že je jediná žena v jeho životě a on ji nikdy neopustí. To, co zprvu vypadá jako nevinný vtip, postupně nabývá na vážnosti. A bránit své musí všichni zúčastnění - Frank, jeho žena Klaudie i Romy. Snad jen syn Andi a jeho dívka Tina se zprvu příliš netrápí a užívají si poslední společné chvíle, protože nazítří se má Andi i jeho rodina odstěhovat. Ale i oni pociťují ve vzduchu něco velmi podivného…

Hra je napsána jako rozvíjení situací, které nerespektuje časový sled událostí, ale řadí je tak, aby byla divákova pozornost vedena po detailech, které by v běžném uspořádání příběhu zcela přehlédl, aby vynikla jejich "osudovost".

Režie: Michal Lang
Překlad: Josef Balvín
Hrají: Luboš Veselý, Klára Cibulková, Apolena Veldová, Jana Stryková a Jan Jankovský j.h.

Fotky a videa

Facebook