8 žen

8 žen

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

407 gramů z Bohumila Hrabala

Divadlo v Dlouhé, Praha 1

20.11.2017

8 žen – 8 vrahů – 8 výjimečných hereček. Humor není výsadou mužů.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Luxusní vila uprostřed přírody. V ní mrtvý muž: otec, bratr, švagr, zeť a zaměstnavatel osmi žen, které jsou právě uvnitř. Osm potenciálních vražedkyň. Osm motivů. Napínavý detektivní příběh, komediální situace, písně Romana Holého (Monkey Business, J.A.R.)
Robert Thomas (1930) je úspěšný a oblíbený francouzský bulvární dramatik, autor divadelních komedií a detektivek, například Mandarinkový pokoj, Turecká kavárna, Past (Stalo se v Chamonix), Dvojí hra... Osm žen patří k jeho nejhranějším titulům.
Podle hry Roberta Thomase Osm žen natočil francouzský režisér Francois Ozon stejnojmenný film s Catherine Deneuveovou, Fanny Ardantovou a Isabelle Huppertovou.

Úprava textu: Karel Steigerwald
Hudba a texty písní: Roman Holý
Režie: Viktorie Čermáková
Scéna: Veronika Drahotová
Kostýmy: Natalie Steklová

Hrají, zpívají a tančí: Emma Černá, Nina Divíšková, Jana Krausová, Marie Málková, Chantal Poullain, Linda Rybová, Lenka Vlasáková a Kateřina Winterová

Fotky a videa

Facebook