Slepice

Slepice

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Caveman

Různá místa v České republice

23.01.201815.05.2018

Podivuhodné cesty Julese Verna

Nová scéna Národního divadla, Praha 1

09.02.201810.02.2018

Cena: 180

Nikolaj Koljada - Pokud probudíte mladou herečku v pět ráno z jejího snu, probudí ona vás z iluzí o vašem životě a dozvíte se podstatně více, než jste chtěli…Současná komedie od nejuváděnějšího ruského dramatika současnosti.

Délka představení: 2hod.5min. včetně přestávky.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Komedie SLEPICE (z roku 1989) a vypráví o jednom dosti nemilém procitnutí v pět hodin ráno na dělnické ubytovně kdesi v zapadlém městečku. Sem přichází herečka Alla, aby si vyřídila účty se svojí mladší kolegyní Nonnou, která ji přebírá nejen manžela, šéfa, ale i role! Ovšem sama se dovídá poněkud víc, než by chtěla, a to nejen o Nonně, ale především o svém vlastním životě. Nejinak je tomu i s další herečkou Dianou, s šéfem činohry Fjodorem a úředníčkem Vasilijem.

Se souborem ŠD nastudoval hru Sergej Fedotov (umělecký šéf divadla v Permu), který je v ČR znám jako režisér úspěšných a často oceňovaných inscenací jako je např. Revizor v Dejvickém divadle, Psí srdce a Panočka v ostravské Aréně či Mistr a Markétka v královehradeckém divadle a zejména jako režisér, který nekompromisně dohaluje nejen možnosti textu, ale i herců.

Nikolaj Koljada (*1957) dokázal během dvaceti let napsat kolem devadesáti her. Někteří jej nazývají grafomanem, jiní zručným řemeslníkem, někteří dokonce novodobým Čechovem. Jisté je, že jeho hry se uvádějí s úspěchem po celém světě a se svými žáky (Vasilij Sigarev, Ivan Vyrypajev a další) vytvořil nepřehlédnutelnou vlnu současné ruské dramatiky.

Režie: Sergej Fedotov
Hrají: E. Leimbergerová, R. Jašków, M. Kačmarčík, K. Cibulková, K. Frejová

Facebook