Mandragora

Mandragora

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Funny Girl

Studio DVA divadlo, Praha 1

26.01.201809.06.2018

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Niccolo Machiavelli - Známá satirická komedie (z roku 1520) o tom, že nejen účel světí prostředky a že někdy stačí jen trochu pomoci náhodám...

Délka představení: 1hod.40min.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.
Anglické titulky

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mladík Kallimach zcela zahořel láskou k mladé paní Luckrecii, manželce dosti staršího pana Mikuly, který marně touží po potomkovi. Kallimachovi pomáhají sluha Syr a především intrikán Ligur; a právě on vymyslí plán, jak dostat Kallimacha až do ložnice Lukrecie. Kallimach se vydává za světově proslulého lékaře a společně s Ligurem namluví Mikulovi, že jeho paní musí užít kapky z mandragory. Ovšem mají jediný neblahý účinek - první, kdo s Lukrécií bude po požití lektvaru sdílet lože, do osmi dnů zemře. A tak nezbývá, než v ulicích v tajném přestrojení najít "dobrovolníka", jenž na sebe tento úkol "dobrovolně" vezme. A poté stačí už jen přesvědčit nechutně ctnostnou Lukrécii; naštěstí maminka a fráter Timotej mají vždycky pravdu… A tak nakonec má každý přesně to, co si zaslouží, anebo to, co si dokáže urvat.
Jedna z nejoblíbenějších klasických komedií vyniká především výbornými komediálními situacemi, v nichž většině jde o peníze až v první řadě a kdo nelže jako by nebyl.

Režie: Daniel Hrbek
Hrají: Tomáš Pavelka, Martin Sitta, Stanislav Šárský, Jaroslav Šmíd, Apolena Veldová, Klára Pollertová-Trojanová, Milan Kačmarčík, Blanka Popková

Facebook