Divadlo Gočár

Divadlo Gočár

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Ani spolu, ani bez sebe

Divadlo Kalich, Praha 1

18.01.201817.04.2018

Drahoušku, toužím po tobě ...

Divadlo Radka Brzobohatého, Praha 1

18.01.201814.02.2018

DIVADLO GOČÁR: Miloš Orsoň Štědroň
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

"Muzikál o architektuře jako vrcholně zábavné a hluboce umělecké dílo" – tak definovala kritika hudebně-divadelní představení Miloše Orsona Štědroně Divadlo Gočár oceněné Cenou Alfréda Radoka za nejlepší hudbu 2012. Vystupují v něm tři jedineční architekti, kteří ovlivnili svými stavbami a názory podobu českých měst a prostor – Josef Gočár, Pavel Janák a Slovinec Jože Plečnik. Představení tematizuje fenomén architektury, „zlatou“ dobu moderny první Československé republiky a za využití mnoha autentických citátů představuje geniální stavitele, jejich vztah i jejich práci. Hledání nových forem, nových materiálů, nových výrazových prostředků – to jsou momenty, které charakterizují Gočára, Janáka a Plečnika a jsou příznačné i pro Divadlo Gočár, které střídá různé hudební styly (rap, blues, lidovku, melodram, terzett, protestsong) a v obsazení kombinuje činoherní herce s pěvcem-kontratenoristou.

OCENĚNÍ INSCENACE DIVADLO GOČÁR:

Ceny Alfréda Radoka 2012                                                                                

NEJLEPŠÍ HUDBA ROKU 2012

Obsazení a více informací o představení zde

Fotky a videa

Facebook