Pět ve stejných šatech

Pět ve stejných šatech
Alan Ball - Pět ve stejných šatech

Termíny a místa konání:

Komorní Fidlovačka, Praha 4 | Zobrazit na mapě

15.2.2018 19:00 Komorní fidlovačka Vstupenky
17.3.2018 19:00 Komorní fidlovačka Vstupenky
26.3.2018 19:00 Komorní fidlovačka Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Komedie „Pět ve stejných šatech“ se odehrává v ložnici nevěstina domu, zatímco venku probíhá honosná svatební oslava. Do ložnice se postupně trousí pět družiček, nedobrovolně oblečených do stejných šatů, aby se tu ukryly a nemusely se účastnit svatebního veselí. A ačkoliv to zpočátku vypadá, že mají společné jen dvě věci -  kýčovité šaty a to, že z duše nenávidí nevěstu- postupně se začínají díky svým tragikomickým životním trápením sbližovat.  Ze škodolibé zábavy - bojkotovat probíhající veselku - postupně vzniká neskutečně zábavný hořkosladký soukromý happening.

Autorem úspěšné hry „Pět ve stejných šatech“, Alan Ball (1957), je oceňovaný americký scénárista, dramatik a režisér, mimo jiné autor scénáře k filmu „Americká krása“. 

Obsazení a více informací o představení zde

Fotky a videa

Facebook