Mafie a city

Mafie a city

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Hvězdné manýry

Divadlo Palace, Praha

19.01.201822.04.2018

Každý rok ve stejnou dobu

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

19.01.201809.02.2018

L. Chaumar - MAFIE A CITY
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Francouzská komedie ze současnosti jejímž obsahem není jako obligátně manželský trojúhelník a to je tedy její unikátnost.

Přiznat svému nejlepšímu příteli, že jsem milencem jeho dcery....je záležitostí delikátní. Zejména pak, je-li on kmotrem mafie....... Co myslíte jak by jste reagovali na skutečnost, že chodí s Vaši dcerou o dost starší muž? Jaké myslíte, že jsou praktiky Sicilské mafie při řešení těchto delikátních rodinných záležitostí?

Když se do příběhu trefně zamotá kuriózní požadavek v domě bydlícího vyznavače Budhizmu a umocní se dvojsmyslností obsahu vzájemných dialogů, je zábava všech diváků zaručena a tato je pak umocněna vynikajícím překladem Jaromíra Janečka a citlivou režií Ivana Vyskočila.

Autor: L. Chaumar
Režie: I. Vyskočil


hrají: Carlos - Josef Laufer, Étienne - Lukáš Langmajer, Stephanie - Veronika Nová, Viktor - Karel Zima

Facebook