Klíčovou dírkou

Klíčovou dírkou

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

407 gramů z Bohumila Hrabala

Divadlo v Dlouhé, Praha 1

20.11.2017

Joe Orton - Klíčovou dírkou - Normální lidé připadají šílencům podivínští. Stejně jako šílenci normálním lidem.

Délka představení: 2 hodiny 15 minut

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Protivné zaškatulkovávání do přihrádek provokovalo Joea Ortona k napsání několika her, které se osobitým stylem vysmívaly konvencím a pokrytectví a měly oporu ve svobodomyslné atmosféře šedesátých let. Klíčovou dírkoupatří k nejhranějším z nich, doma i ve světě.  Docela všední situace (lékař na psychiatrické klinice se pokusí o man- želskou nevěru s adeptkou na místo sekretářky) vyústí v sérii neuvěřitelných nedorozumění. Když už se zdá, že všichni definitivně zešíleli, přichází vysvětlení, které je ještě absurdnější než to, co se dosud dělo a co si divák ještě dokáže představit. Orton si ovšem s dědictvím konverzační a situační komedie nepohrával jen tak pro nic za nic: s chutí toho, jenž se nevyhýbá čemukoli, použil tradiční žánry k tomu, aby je ozvláštnil tématy prolamujícími společenská tabu, jež se sympatiemi jedněch a antipatiemi druhých prolamujeme dodnes.

Obsazení a více informací o představení zde

 


Facebook