Milostné dopisy

Milostné dopisy

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražský divadelní festival německého jazyka 2017

Různá místa v Praze

19.11.201701.12.2017

Charleyova teta

Divadlo na Jezerce, Praha 4

21.11.201730.01.2018

Albert Ramsdell Gurney: MILOSTNÉ DOPISY

Délka představení: 1 hod. 50 min., přestávka 20 min.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Slzy smíchu i dojetí ve vás vyvolají dětská psaníčka, pubertální lístky i dospělé pozdravy, blahopřání a vzkazy Melissy Gardnerové a Andrewa Makepeace Ladda III. ve hře jednoho z nejhranějších amerických dramatiků současnosti, která z Broadwaye obletěla celý svět.

Humorné i dojemné listování osudy jedné poněkud nesourodé dvojice přátel v podání výtečně sehraného hereckého páru Veroniky Freimanové a Zdeňka Žáka, které znáte z úspěšných inscenací B. Sladea "Každý rok ve stejnou dobu" a "Další roky ve stejnou dobu".
Milostné dopisy jsou doslova světovým bestsellerem již patnáct let. Jejich závratná kariéra byla korunována nominací na prestižní Pulitzerovu cenu v roce 1990. Vystoupila v nich úctyhodná řádka herců a hereček zvučných jmen, jako např. Sarah Jessica Parker a Matthew Broderick, Paul Newman a Joanne Woodward, Jean Simmons a Charlton Heston... Takový úspěch nečekal snad ani sám autor. Dodnes tato komorní hra trhá rekordy v návštěvnosti po celém světě.

Režie: Boris Ščedrin

Hrají: Veronika Freimanová, Zdeněk Žák

Facebook