Bez předsudků

Bez předsudků
E-Ticket
Co je E-Ticket?

18.10. zrušené představení

Diego Ruiz, Fiona Bettanini & Nicola Pistoia, Pino Ammendola - Hra se odehrává v motelu, kde musí v jediném volném pokoji neplánovaně přespat Diego s Fionou, dva letití přátelé...

Termíny a místa konání:

Divadlo Kalich, Praha 1 | Plánek areálu | Zobrazit na mapě

23.5.2018 19:00 Divadlo Kalich Vstupenky
14.6.2018 19:00 Divadlo Kalich Vstupenky

Představení 18.10.2017 bylo zrušeno!

Ze zdravotních důvodů rušíme dnešní představení Bez předsudků a přesouváme jej na náhradní termín 8.2.2018 od 19:00, kde již máme představení Bez předsudků v prodeji. Diváci, kteří si na 8.2. koupili vstupenky, budou přesazeni. Vstupenky zakoupené na dnešní představení zůstávají v platnosti na 8.2. Není potřeba jejich výměna. V případě, že někomu náhradní termín 8.2. nebude vyhovovat, může si vstupenky v místě zakoupení vyměnit na jiný termín nebo jiné představení s Janou Paulovou a Pavlem Zedníčkem nebo jiné představení ve stejné hodnotě nebo v krajním případě požádat o vrácení vstupného. Termín pro výměnu nebo vrácení vstupenek je do 31.10.2017.

 

Délka představení: 110 minut. Přestávka cca 5 min.

 


Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Italský komediální hit autorů Diega Ruize a Fiony Bettaniniové Bez předsudků s podtitulem "pod peřinou se těžko říká ne" a se dvěma hereckými protagonisty, Janou Paulovou a Pavlem Zedníčkem. Diváci se stávají svědky jejich vtipného, vybroušeného, velmi trefného a místy i dojemného slovního souboje. Nebyli by to Jana Paulová s Pavlem Zedníčkem, aby k němu nepřidali řadu gagů, vystavených na jejich skvělém klaunství.

V Itálii se Bez předsudků stala velkým hitem, který se už několik let drží na špici zájmu publika a který nyní míří před filmové kamery.

Režie: Roman Štolpa
Hrají: Jana Paulová, Pavel Zedníček

Více informací o představení zde

Fotky a videa

Facebook