Druhý břeh

Druhý břeh

17.6. změna představení

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Divadlo v Rytířské

Divadlo v Rytířské, PRAHA 1

17.01.201821.03.2018

Dědicové

Divadlo na Jezerce, Praha 4

17.01.201820.02.2018

DRUHÝ BŘEH (Michaela Gübelová)

Dobrý den,
dovolte nám, abychom Vás informovali o ZMĚNĚ představení. Zítřejší derniéru hry Druhý břeh (úterý 17.6.) jsme nuceni z důvodu nemoci Zuzany Bydžovské nahradit úspěšnou one woman show HVĚZDA, ve které exceluje Eva Holubová. http://www.studiodva.cz/hvezda/.

Náhradní termín pro představení Druhý břeh bohužel nebude vypsán. Původní vstupenky platí beze změny, můžete s nimi přijít do divadla.

V případě, že Vám změna nevyhovuje, je vstupenky možné vrátit či vyměnit POUZE v místě zakoupení, a to nejpozději do 30.6.2014 a za stejných cenových podmínek.

Ipřípadné výměny je nutné provést do konce června, děkujeme za pochopení.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Příběh neobyčejného života jedné obyčejné Terezy. Tragikomedie o touhách naplněných i nenaplněných, o svobodě, pravdě, lásce i smrti. Zlom režimu přináší mnohá dobrodružství. Žena účtuje sama se sebou. Musela během svého života učinit řadu osudových rozhodnutí. Bohatý zážitek citů i rozumu. Slzy i smích. Jak je (ne)snadné se rozhodnout?

 

Hrají: Eva Holubová, Zuzana Bydžovská, Tereza Gübelová a Vladimír Javorský

Režie: Ladislav Smoček

Fotky a videa

Facebook