Život na třikrát

Život na třikrát

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bez předsudků

18.10. zrušené představení

Divadlo Kalich, Praha 1

22.01.201818.04.2018

Divadlo Kalich

Divadlo Kalich, Praha 1

22.01.201803.06.2018

ŽIVOT NA TRIKRAT (Yasmina Reza) - ŠTÚDIO L+S
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Stále to samé, ale pokaždé trochu jinak.

Hra úspěšné francouzské dramatičky Yasminy Rezy,která se stala komedií roku, je neobyčejnou „hrou“. Už první, celkem obyčejná věta, zapůsobí jako rozbuška, a to i na vaši bránici. Přitom se ještě nic neděje. Kdesi za scénou je dítě, které nechce usnout, na jevišti jsou nervózní, staří manželé… Přízeň publika se dostaví okamžitě. Zároveň je před diváky situace, která otevírá obrovský prostor humoru, jako i samotnému příběhu plného vtipu a banalit. A hra se opakuje. A ještě jednou. Něco už divák pozná, něco očekává, možná se něco jiného stane: mírné rozdíly  vystupňují napětí a připraví půdu pro vtipné charaktery postav a skvělé herce.

Hrají: Milan Lasica, Emília Vášáryová, Milan Kňažko, Marta Sládečková

Režie: Martin Porubjak

Facebook