Bílá garda

Bílá garda

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Činohra. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Prachy!!!

Divadlo Palace, Praha

20.01.201830.04.2018

Parfém v podezření

Divadlo Radka Brzobohatého, Praha 1

20.01.201819.02.2018

Činohra - Bílá garda - Michail Bulgakov - Moskevské umělecké akademické divadlo
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Slavné ruské divadlo MCHAT v listopadu v Praze!

Moskevské umělecké akademické divadlo, zkráceně MCHAT, vzniklo původně jako Moskevské umělecké divadlo (MCHT), které bylo slavnostně otevřeno 14. října 1898. Hlavními zakladateli byli Konstantin Sergejevič Stanislavskij a Vladimir Ivanovič Němirovič-Dančenko. V divadle bylo uváděno mnoho světových premiér, zejména hry Antona Pavloviče Čechova a Maxima Gorkého. Divadlo MCHAT poskytlo Stanislavskému prostor využít nové prostředky a divadelní postupy, kterými se později celosvětově proslavil.

V listopadu bude mít pražské publikum jedinečnou příležitost shlédnout na scéně Národního divadla dvě inscenace tohoto slavného souboru:

2. a 3. listopadu 2013 v 19 hodin

Alexander Nikolajevič Ostrovskij

POSLEDNÍ OBĚŤ

Režie: Jurij Jeremin

 Děj se odehrává na počátku 20. století v noblesním stylu moderny, v duchu „nových“ podnikatelů, hlučných klubů a módní zábavy – kina. Život v celé své nádherné a vzrušující škále. Nehledě na dobu však stále přetrvává uzel lidských osudů, ve kterém jsou láska a zrada, vášeň a sobeckost, chladný kalkul a bezmezná věrnost pevně svázány.

V roli obchodníka Pribytkova uvidíte uměleckého ředitele souboru, slavného ruského herce a režiséra Olega Tabakova.

 

4. a 5. listopadu 2013 v 19 hodin

Michail Bulgakov

BÍLÁ GARDA

Dramatizace románu z doby občanské války v Rusku v letech 1918 – 1919. Bulgakov zasadil děj do rodného města Kyjev ve chvíli, kdy se politická i společenská situace měnila prakticky každý den, a tak rodina Turbinových, ale nejen ona, musela nutně dospět k přehodnocení názorů a postojů, vycházejících z jejich původu a založení.

Režie:  Sergej Ženovač

www.mxat.ru

Facebook